Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Wtorek, 2018-01-23

Imieniny: Fernandy, Jana

Statystyki

  • Odwiedziny: 225284
  • Do końca roku: 342 dni
  • Do wakacji: 150 dni
Jesteś tutaj: Start / Odpłatności

Odpłatności

Rodzice dokonujący wpłat za świadczenia przedszkola oraz za żywienie, proszeni są o podejście do kasy przedszkola w terminach wyznaczonych wg Umowy świadczenia usług w zakresie wychowania przedszkolnego.

W wyjątkowych sytuacjach termin płatności w kasie może ulec zmianie. O tym fakcie będą Państwo poinformowani poprzez ogłoszenie na tablicy ogłoszeń lub na stronie internetowej Przedszkola. 

Natomiast rodzice, którzy deklarowali płatność przelewem, opłat zobowiązani są dokonać do 20- tego każdego miesiąca osobno dla każdego świadczenia (w tytule prosimy wpisać: opłata za żywienie lub opłata za świadczenia przedszkola)

na konto nr: 91 8591 0007 1300 0262 1348 0003

 

Po zdeklarowaniu się rodzica o formie płatności przelewem, otrzymują Państwo kod składający się z ciągu cyfr i na tej podstawie należy odszukać pozycji na liście z informacją o należnych kwotach do wpłaty. Listy umieszczane są na tablicy ogłoszeń w Przedszkolu, jak również na naszej stronie internetowej.

 

Artykuły

Informacja o wysokości opłaty za żywienie i świadczenia przedszkola

2017-09-01

W celu uzyskania informacji o wysokości opłaty za żywienie i/lub świadczenia przedszkola, prosimy o otwarcie zamieszczonych poniżej plików. W jednym pliku zamieszczono informację z wszystkich oddziałów.

Czytaj więcej o: Informacja o wysokości opłaty za żywienie i świadczenia przedszkola

Termin dokonywania wpłat w kasie przedszkola

2014-08-27