Wtorek, 2018-01-23

Imieniny: Fernandy, Jana

Rekrutacja dla dzieci obecnie uczęszczających do Przedszkola

od 15 stycznia do 14 lutego 2018r.

przyjmowane są Deklaracje kontynuowania wychowania przedszkolnego.

Deklaracje dotyczą dzieci, które obecnie uczęszczają do Przedszkola w roku szkolnym 2017/2018.

Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko kontynuowało wychowanie przedszkolne w następnym roku szkolnym tj. 2018/2019 w naszej placówce, proszeni są o wypełnienie Deklaracji kontynuacji wychowania przedszkolnego.

Deklaracje można odebrać z sekretariatu lub pobrać ze strony internetowej Przedszkola
i należy złożyć w sekretariacie do 14 lutego włącznie.

PROSIMY O NIE MODYFIKOWANIE I NIE WPROWADZANIE ŻADNYCH ZMIAN W DEKLARACJI

ZMIENIONE DEKLARACJE MOGĄ ZOSTAĆ NIEPRZYJĘTE.

Nie złożenie ww. deklaracji do 14 lutego będzie rozumiane jako rezygnacja z wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym tj., 2018/2019.

Natomiast złożenie po tym terminie będzie skutkowało koniecznością ponownego ubiegania się o przyjęcie i tym samym złożeniem Wniosku o przyjęcie do przedszkola oraz ponowny udział w rekrutacji na wolne miejsca.