Poniedziałek, 2017-09-25

• Odwiedziny: 198805
Jesteś tutaj: Start / Niezbędnik Rodzica

Niezbędnik Rodzica

Przedstawiamy Państwu ważne informacje, które mogą okazać się niezbędne.

1.      Przedszkole Publiczne w Wierzchosławicach pracuje cały rok.

2.    Rodzice zawierają z Przedszkolem Umowę o świadczenie usług w zakresie wychowania przedszkolnego na okres od 1 września do 30 czerwca lub krótszy na dany rok szkolny. Czyli na każdy rok szkolny nową umowę.

3.    Zapisy na nowy rok szkolny dla dzieci uczęszczających kolejny rok do przedszkola ( nie pierwszy raz ) odbywają się na początku roku kalendarzowego i rodzice wówczas składają wniosek o kontynuację na kolejny rok szkolny tzw.  Deklarację kontynuowania wychowania przedszkolnego.

4.    W okresie wakacji Przedszkole pełni dyżur w jednym miesiącu
i zazwyczaj jest to miesiąc lipiec.

5.     Na czas dyżuru wakacyjnego, po wcześniejszym ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń lub na stronie internetowej wywieszana jest informacja o zapisach.

6.    Na czas dyżuru, rodzic podpisuje odrębną Umowę o świadczenie usług w zakresie wychowania przedszkolnego.

7.     Zebranie organizacyjne z rodzicami odbywa się zazwyczaj na początku roku szkolnego po uprzedniej informacji co do dnia i godziny planowanego spotkania.

8.    Dla dzieci, którzy pierwszy raz będą uczęszczać do przedszkola (dzieci 3 –letnie) organizowane są dni adaptacyjne. W pierwszym dniu zazwyczaj planowane jest zebranie z rodzicami, natomiast w kolejnych dwóch dniach są to spotkania wraz z dziećmi.

Zachęcamy rodziców do częstego sprawdzania tablicy ogłoszeń w Przedszkolu lub naszej strony internetowej. Co najmniej raz w tygodniu sprawdzenie zamieszczonych informacji pozwoli mieć pewność, że ważne i istotne informacje nie zostaną pominięte.

2017-07-03

Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Publiczne w Wierzchosławicach,

33-122 Wierzchosławice 796.

Czytaj więcej o: Ochrona danych osobowych