Niedziela, 2018-10-21

Imieniny: Celiny, Hilarego

Jesteś tutaj: Start / Aktualności

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA U "KRASNALI"

Obraz znaleziony dla: kredka

W ostatnim tygodniu w naszym Przedszkolu miała miejsce ważna uroczystość. Dnia 18 października 2018r. odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka 3-latków z grupy "Krasnale". Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci najmłodszych.

Przedszkolaki brały udział w proponowanych zabawach muzyczno - ruchowych ze śpiewem, recytowały wierszyki, tańczyły. W uroczystości uczestniczyła też zaproszona Pani Dyrektor Przedszkola, która wspólnie bawiła się z dziećmi. Przedszkolaki podczas uroczystości prezentowały dotychczas zdobyte umiejętności.

Pasowani na Przedszkolaka uroczyście obiecali: mieć roześmiane buzie, nie płakać, szanować zabawki, grzecznie się bawić oraz wszystko zjadać z talerzyka. Swe obietnice potwierdzili poprzez odciśnięcie palca na tekście Przyrzeczenia.

Następnie Pani Dyrektor przystąpiła do pasowania Krasnali dużą kredką włączając dzieci do grona Przedszkolaków i gratulując. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało specjalny Dyplom i książkę. Na zakończenie Przedszkolaki usiadły do słodkiego poczęstunku.

Fotorelacja /zapraszamy do obejrzenia zdjęć/