Przedszkole Publiczne w Wierzchosławicach

Sobota, 2022-05-28

Imieniny: Augustyna, Ingi

• Statystyki

Rekrutacja dla dzieci obecnie uczęszczających do Przedszkola

od 31 stycznia do 18 lutego 2022r.

przyjmowane są Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Deklaracje dotyczą dzieci, które obecnie uczęszczają do Przedszkola w roku szkolnym 2021/2022.

Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko kontynuowało wychowanie przedszkolne w następnym roku szkolnym tj. 2021/2022 w naszej placówce, proszeni są o wypełnienie Deklaracji kontynuacji wychowania przedszkolnego.

Deklaracje można odebrać z sekretariatu lub pobrać ze strony internetowej Przedszkola
i należy złożyć w sekretariacie do 18 lutego włącznie.

PROSIMY O NIE MODYFIKOWANIE I NIE WPROWADZANIE ŻADNYCH ZMIAN W DEKLARACJI

ZMIENIONE DEKLARACJE MOGĄ ZOSTAĆ NIEPRZYJĘTE.

Nie złożenie ww. deklaracji do 18 lutego będzie rozumiane jako rezygnacja z wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym tj., 2021/2022.

Natomiast złożenie po tym terminie będzie skutkowało koniecznością ponownego ubiegania się o przyjęcie i tym samym złożeniem Wniosku o przyjęcie do przedszkola oraz ponowny udział w rekrutacji na wolne miejsca.